Etiket arşivi: 1994 askerlik muayenesi

Trabzon/hayrat Ne Zaman Askere Alırlar?

Trabzon Askerlik

Soruyu Soran: Ahmet

Soru: 23.04.1994 doğumluyum trabzon/hayrat ne zaman askere alırlar ?

Cevap: 1994 doğumlu olanlar için askerlik dönemi 2014 yılıdır. Muayene olup, işlemlerinizi yaptırdıkdan sonra celp döneminize göre askere gidebilirsiniz.

Ne Zaman Muayene Olup, Askere Gideceğim?

Askere gitmek

Soruyu soran: Serkan

Soru: Kardeşim iyi günler bende 01.06.1994 doğumluyum yani şimdi ben muaneye ne zaman gidicem ve tam olarak ne zaman askere gidicem araştırdığıma göre 2014 yılında ama haziranda olunca acaba 2015 de falan gönderme ihtimalleri varmıdır toplu göndermek için falan yada erkenden alırlarmı yani 20 yaşıma girmeme 3 ay kala falan ?

 

Cevap: 1994 doğumlular için askerlik muayeneleri başlamıştır. Bağlı bulunduğunuz askerlik şubesini arayıp, detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Askere Giderken Yanına alman gerekenler eşyaları öğrenmek için tıkla…

1994 Doğumlular için Asker Muayenesi Tarihi

ASkerlik Muayene zamanı

selamın aleyküm arkadaşlar 12.ay 22 aralık 1994 doğumluyum ben muayene bu sene bizim de dimi? bazı arkadaslar seneye sizin muayene felan diyor 12. ay oldugu icin ama cogu yok oyle bişey 94lülerle birlikte gideceksin felan diyorlar bilen biri cevaplayabilirmi.. hayırlı teskereler.,

 

 

Aleyküm Selam. Bune 1994 doğumlu olanlar muayene oluyor. Bağlı bulunduğunuz askerlik şubesini arayıp, bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İkametgah Farklı Yerde, Askerlik Şubesine Ne Zaman Gitmeliyim?

S1994 Askerlik şubesioruyu kim sordu?: ALİ
tam olarak ne zaman askerlik şubesine ne zaman gitmeliyim ve benim nufüs cüzdanında karabağlar ikametgah olarak gözüküyo ve manisa demircide ikametgah ediyorum hangi askerlik şubesine gitmem lazım yardımcı olabilir misiniz İzmir mi Manisa mı doğum tarihim 01.01.1994
Cevap: Öncelikle 1994 doğumlu hükümlüler için askerlik muayenesi başladığını belirtmek istiyorum.
Muayene için nufüs kütüğünde yazılı olan ilçeye gitmenize gerek yok. Yapmanız gereken ikamet ettiğiniz ildeki ilçe askerlik şubesine gitmeniz gerekiyor. Gitmeden önce dilerseniz telefon ile askerlik şubesi santralini arayın. Gerekli bilgileri resmi olarak onlardan alın.