1994 Doğumlular için Asker Muayenesi Tarihi

ASkerlik Muayene zamanı

selamın aleyküm arkadaşlar 12.ay 22 aralık 1994 doğumluyum ben muayene bu sene bizim de dimi? bazı arkadaslar seneye sizin muayene felan diyor 12. ay oldugu icin ama cogu yok oyle bişey 94lülerle birlikte gideceksin felan diyorlar bilen biri cevaplayabilirmi.. hayırlı teskereler.,

 

 

Aleyküm Selam. Bune 1994 doğumlu olanlar muayene oluyor. Bağlı bulunduğunuz askerlik şubesini arayıp, bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

1994 Doğumlular için Asker Muayenesi Tarihi” üzerine 13 düşünce

 1. cumali kaygusuz

  ben 04 08 1994 doğumluyum askerliğe ne zaman muayne olmam lazım ve benim kütüğüm başka bir ilde tokat zilede benim askerlik bilgilendirmelerim bulunduğum ilçeyemi gider yoksa kütüğün olduğu yere mi

  Cevapla
 2. kerim kaya

  MRB. bEN uşak sıvaslıda dogdum bızım ilden gıden fızıgı duzgun olanlar komando olarak gıdıyolar ısparta D. K Tugayı cıkıyor. bendemı orada yaparım muayenede komando olmak ıstıyorum . ısaretlicem. 16.03 1994 dogumluyum kaca kac tertıp gıderım , muayene kagıdım henuz ıkamet ettıgım eve gelmedı ama koyumdekı muhtarlıga asılmıs. celb evıme muayneye gel dıye cagrı ne zaman gelıcek cevapp beklıyorum admin kardesım .

  Cevapla
  1. admin Yazar

   Askerliğinizin Isparta Dağ Komando Tugayına çıkması tamamen bir ihtimal. Bunu tahmin etmek biraz zor. Hakkınızda hayırlısı. muayene kağıdı eve gelmez. Askerlik şubesine gidin, işlemlerinizi yapın.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir